O firmie

/O firmie
O firmie 2023-03-21T14:11:27+00:00

KIM JESTEŚMY?

Firma PLUS – Partner Kärcher oferuje sprzedaż i serwis urządzeń firmy Karcher. W ofercie znajdziecie Państwo wszystkie urządzenia jakie produkuje Kärcher. W kontaktach z klientami zawsze kierujemy się dobrem przyszłego użytkownika naszych urządzeń. Nasze własne doświadczenia pozwalają naszemu klientowi całkowicie zdać się na nas. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wypożyczamy urządzenia firmy Kärcher. Zapewniamy również fachową obsługę.

NUMER 1 NA ŚWIECIE

Maszyny i urządzenia firmy Kärcher ze względu na swoją niezawodność i łatwość w obsłudze są liderem w sprzedaży na całym świecie . Firma Kärcher jest największym światowym producentem urządzeń czyszących. Miarą światowej renomy firmy są akcje czyszczenia najbardziej znanych w świecie pomników i zabytków kultury. Przykładem są: Statua Chrystusa w Rio de Janeiro, Statua Wolności w Nowym Yorku, Brama brandenburska w Berlinie, Pomnik Ludzi Morza w Lizbonie, Katedra św. Stefana w Wiedniu, Wieża Ratuszowa w Krakowie oraz Bazylika w Watykanie.

NASZA HISTORIA

Firma Kärcher posiada swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach, jej produkty można spotkać w każdym zakątku kuli ziemskiej. Firma PLUS – Partner Kärcher swoje początki współpracy z maszynami Kärchera (usługi dla ludności) datuje na rok 1989. Zdobyte doświadczenie zaowocowało podpisaniem umowy dealerskiej w 1995r. W roku 1998r. wybudowaliśmy swój własny salon, a w 2009r. otworzyliśmy nową siedzibę i myjnie samochodową Yello Kärcher.