karcher, karcher wrocław, myjki 

wysokociśnieniowe, karcher leszno, karcher jelenia 

góra,karcher jelenia góra ul. Pola, jelenia góra ul.w.pola,karcher serwis jelenia góra ul. pola 8,  karcher legnica, karcher głogów, karcher 

opole, odkurzacze, wytwornice pary, froterki, 

odkurzacz wodny, polerki, zamiatarki, szorowarki, 

odkurzacze przemysłowe, odkurzacze domowe, odkurzacze 

piorące, środki chemiczne, chemia, serwis karchera, 

myjnie automatyczne, myjnie portalowe, oczyszczalnie 

ścieków, autoryzowany dealer karchera, prasowanie, 

czyszczenie parą, zamiatarki, szorowarki, na mokro, 

na sucho, z podgrzewaniem wody, bez podgrzewania 

wody, myjnie, instalacje stacjonarne, środki 

czyszczące, projektowanie, myjnie czyszczące, 

odkurzacze piekarnicze, odkurzacze, odkurzacze 

przemysłowe, odkurzacze na mokro , odkurzacze na 

sucho , osprzęt karcher
Firma PLUS - partner Karcher - Wrocław, Jelenia Góra, Opole, Legnica, Leszno, Głogów - zapraszamy do naszych oddziałów KARCHER - LESZNO KARCHER - GŁOGÓW KARCHER - LEGNICA KARCHER - WROCŁAW KARCHER - JELENIA GÓRA KARCHER - OPOLE automaty, automaty czyszczące, myjki, urządzenia wysokociśnieniowe,  karcherstat4u
 

Kärcher nowości w ofercie


Nowe modele odkurzaczy na sucho : VC 2   VC 3   VC 5   - już w sprzedaży !

Odkurzacze z serii VC łączy nadzwyczaj duża siła ssania i wygoda obsługi.

Zostały na nowo zaprojektowane, dzięki czemu są jeszcze bardziej przyjazne w obsłudze.

Nowe odkurzacze Karcher z serii VC VC 2


VC 3


VC 5


Nowe modele - 2017 !
Myjki Full Control - już w sprzedaży !

Innowacyjna linia urządzeń wysokociśnieniowych Full Control wyposażona w nowe pistolety, które ułatwiają dopasownie ciśnienia do rodzaju czyszczonej powierzchni.

W ofercie dostępne wersje:

K 4 Full ControlNowe myjki Karcher FULL CONTROL
K 4 Full Control Home
K 4 Premium Full Control
K 4 Premium Full Control Home

K 5 Full Control
K 5 Full Control Home
K 5 Premium Full Control
K 5 Premium Full Control Home

K 7 Full Control
K 7 Full Control Home
K 7 Premium Full Control
K 7 Premium Full Control HomeNowe seria urządzeń do czyszczenia parowego Kärcher :

SC 1, SC 2, SC 3, SC 4, SC 5

  Nowe Parownice SC Karcher
Parownice Kärcher charakteryzują się szerokim wachlarzem zastosowań. Gorąca para pod wysokim ciśnieniem skutecznie odspaja zabrudzenia i zabija większość drobnoustrojów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych prownic.
 

 Zobacz więcej...

 Nowe urządzenie do czyszczenia ekstrakcyjnego Kärcher - Puzzi 30/4


   Do codziennego doraźnego i zasadniczego czyszczeniaUrządzenie czyszczące K 2.200 do mycia balkonów i tarasów metodą ekstrakcji, wykładzin dywanowych powyżej 60m2 oraz usuwania plam, Kärcher poleca nowe urządzenie Puzzi 30/4.
     Nowy ekstraktor jest następcą modeli Puzzi 300 i Puzzi 400. W szczególności skierowany jest do branży BSC, ReCa, hotelarstwa i biur. Wyróżnia się pionową, zwartą budową ułatwiającą transport, prostą obsługą oraz wyjątkowo cichą pracą. Puzzi 30/4 pracuje wyjątkowo cicho (generuje zaledwie 66 dB(A)), to o 5 dB mniej w stosunku do poprzednich modeli. Dzięki temu urządzenie można użytkować w obszarach wrażliwych na hałas: hotelach, czy biurach w godzinach otwarcia.


 

 Zobacz więcej...


    Wielofuncyjna szorowarka B 40 Karcher o wydajności 1800-2000 m2/h

 

Szorowarka Karcher B 40 w wersjach od C (bez trakcji) do W (z trakcją jezdną) to urządzenia B 40 wielofunkcyjna szorowarka Karcherodpowiadające wymaganiom klientów w zakresie prostoty obsługi (przy bardzo szerokim zakresie zastosowań zależnych od rodzaju zainstalowanego wyposażenia) i równoczesnej ochrony przed błędami operatora, włącznie z możliwymi nadużyciami zwiększającymi koszty pracy.
Szorowarka Karcher B40 gwarantuje maksymalne uproszczenie obsługi równoznaczne z zapobieganiem wszelkim usterkom powstającym zazwyczaj z błędów obsługujących szorowarkę ludzi. Usprawnieniom obsługi oraz minimalizacji usterkowości i kosztów służy w urządzeniach.
Szorowarka Karcher B 40 C-W posiada system inteligentnych kluczy o odrębnych (unikatowych) ustawieniach dla operatora, menadżera i serwisanta.
Modułowa budowa szorowarki B40 umożliwia skonfigurowanie dokładnie takiego urządzenia, jakie jest wymagane dla określonych, a zróżnicowanych potrzeb użytkowników. Wymienne głowice czyszczące można dobrać pod kątem rodzaju (szczotkowe lub walcowe) i szerokości roboczej, a następnie uzupełniać je optymalnymi z uwagi na stopień twardości padami lub szczotkami walcowymi.

 Zobacz więcej...

 Nowe myjki Karcher z podgrzewaną wodą klasy kompakt:

HDS 7/16 C, HDS 7/16 CX, HDS 8/17 C, HDS 8/17 CX, HDS 8/18 C, HDS 8/18 CX


Myjka Karcher HDS 7/16 C oraz Karcher HDS 8/17 C posiadają 2-biegunowy silnik (2800 obr / min), HDS 7/16  , HDS 8/17 Cchłodzony powietrzem, bardzo odporny i zabezpieczony przed przegrzaniem.Model Karcher HDS 8/18 C oraz Karcher HDS 8/18 CX wyposażono w silniki 4-biegunowe chłodzone wodą. Nowe HDS-y posiadają ergonomiczne uchwyt, wbudowane uchwyty na dole ramy,solidne koła oraz kółko zwrotne. Nowe myjki przyczyniają się do ochrony środowiska -stworzone zgodnie z zasadami Eco!Efficiency. W trybie ECO urządzenie pracuje w zakresie temperatur najbardziej ekonomicznych (do 60 ° C) co prowadzi do zmniejszenia zużycia paliwa o 20%. Posiada wbudowaną sondę do kontroli temperatury spalin . Myjki zabezpieczone są oryginalnym systemem ochrony urządzenia i cewki - opracowane wyłącznie przez Kärcher. HDS 7/16 C i CX , HDS 8/17 C i CX oraz HDS 8/18 C i CX  charakteryzują się łatwością obsługi. Posiadają funkcyjny pulpit sterowania wraz z unikalną technologią LED. Modele Karcher HDS 7/16 CX , Karcher HDS 8/17 CX , oraz Karcher HDS 8/18 CX  wyposażone są w bęben na wąż wysokociśnieniowy.

 

 Zobacz więcej...

 FRV 30 - Nowa głowica do czyszczenia powierzchni płaskichKarcher FRV 30 - Nowa głowica do czyszczenia powierzchni płaskich

 

FRV 30 głowica przeznaczona do szybkiego i wygodnego czyszczenia powierzchni płaskich z wbudowanym wężem do odsysania brudnej wody

Innowacyjne urządzenie do czyszczenia powierzchni w obszarach wewnętrznych i zewnętrznych bez rozprysków wody. FRV 30 posiada zintegrowany system odsysania wody oraz brudu z czyszczonej powierzchni. 3 rolki prowadzące zapewniają optymalną zwrotność. Łożysko ceramiczne wydłuża zwrotność urządzenia.
 

 Nowa seria urządzeń wysokociśnieniowych z podgrzewaną wodą

HDS 5/11 UX KARCHER
  Wyjątkowa mobilność i pionowy design to wyróżniające cechy nowych urządzeń wysokociśnieniowych z podgrzewaniem wody. Modelami tymi są HDS 5/15 U i HDS 5/15 UX. 

   Myjka Karcher HDS 5/15 U posiada pionową konstrukcję, jest wysmukłe i niezwykle wygodne w manewrowaniu również na nierównych powierzchniach czy stopniach. Urządzenie jest polecane przede wszystkim firmom pracującym w utrudnionych warunkach, w szczególności hydraulikom, monterom, malarzom, tynkarzom czyli branży budowlanej, a także firmom sprzątającym.

   Karcher AP 100/50 M

Urządzenie wielofunkcyjne AP 100/50 M

 

 

    Wkrótce w sprzedaży, nowa maszyna czyszcząca Kärcher  AP 100/50 M do czyszczenia wielu różnych powierzchni. Jedna maszyna do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni: od podłogi twardej, poprzez dywany do sufitu. Urządzenie łączy w sobie kilka funkcji: odkurzacz, myjkę ciśnieniową, pianownicę, maszynę do czyszczenia podłóg...
   Wysoce mobilna, kompaktowa konstrukcja zapewnia łatwy dostęp do łazienki, biura, sal chorych, kuchni, szatni oraz wszelkich innych pomieszczeń gdzie wymagane jest szybkie i efektywne czyszczenie.

   

  Odkurzacz uniwersalny Karcher NT 14/1 Eco

   Karcher NT 14/1 Eco składa się z dwóch głównych części: jednostki odkurzającej oraz podwozia. Pierwsza z nich stanowi właściwy odkurzacz z pojemnym zbiornikiem i rurą ssącą i może po zdemontowaniu pracować samodzielnie. Druga zaś składa się z wózka zaopatrzonego w dwa duże koła transportowe oraz dużej, pojemnej szuflady na wyposażenie. Dzięki opisanym cechom odkurzacz Karcher NT 14/1 jest szczególnie polecany mechanikom, hydraulikom, stolarzom, elektrykom, malarzom pokojowym, firmom zajmującym się wykańczaniem wnętrz a także montażem stoisk na wystawach i targach. 

 

 


 

   Już w sprzedaży nowa elektroszczotka PW 30/1 

Karcher PW 30/1

Elektroszczotka PW 30/1 jest nowym urządzeniem firmy Kärcher przeznaczonym do współpracy z urządzeniem do prania Puzzi- 200. Pw 30/1 jest zamiennikiem starej elektroszczotki PW 10.


- W porównaniu z głowicą PW 10 urządzenie PW 30/1 ma o 25% większą szerokość a co za tym idzie większą wydajność.

- Poręczna i prosta w obsłudze.

- Zmieniona wysokość głowicy w stosunku do PW 10.

- Przezroczysta pokrywa kanału ssącego pozwala kontrolować odsysanie brudnej wody.

 

 


 

 
Nowa linia domowych urządzeń wysokociśnieniowych Karcher : X-Range

Karcher K 7.400 X-Range  Linia X-Range to znacznie więcej niż nowoczesny design. Nowe urządzenia wysokociśnieniowe charakteryzują się: krótkim czasem potrzebnym na przygotowanie do pracy, wyjątkowym komfortem obsługi, wysoką wydajnością , mocną konstrukcją oraz oszczędnością energii i wody. Cechy charakteryzujące urządzenia X-Range to:

Silnik chłodzony wodą
Zastosowana we wszystkich urządzeniach X-Range klas od wprowadzającej do komfort technologia chłodzenia silnika wodą gwarantuje dłuższą żywotność urządzeń oraz obniża poziom głośności pracy. Ponadto wpływa na zmniejszenie wagi urządzeń o około 11% w stosunku do tych wyposażonych w silniki chłodzone powietrzem.

Quick Connect
System łatwego i szybkiego łączenia węża wysokociśnieniowego z pistoletem oraz z urządzeniem. Został wykonany ze szczególną starannością, co skutecznie zapobiega stratom ciśnienia.

System Plug ‘n’ Clean
Jest to system podawania środka czyszczącego bezpośrednio z opakowania. Wystarczy wsunąć je w specjalnie wyprofilowaną kieszeń i urządzenie jest gotowe do pracy. Uzupełnianie środka czyszczącego polega jedynie na wyjęciu pustej butelki i włożeniu nowej – nie ma więc szans na kontakt z detergentem. System Plug ‘n’ Clean sprawia, iż w każdej chwili możliwa jest zmiana środka czyszczącego na inny – bez konieczności całkowitego zużycia poprzedniego.
 

 


 

SC 1475 Jubilee – Jubileuszowa parownica
Karcher SC 1475 Jubilee
Doskonała parownica klasy średniej, która idealnie sprawdza się w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych. Została wyposażona w duży zbiornik wody i duże kółka, dzięki którym urządzenie jest mobilne. Skutecznie usuwa zabrudzenia takie jak: ślady palców, kurz, przypalony tłuszcz, zacieki z kamienia z wszelkich wodoodpornych powierzchni (armatura, sanitariaty, piekarniki, okapy, okna i podłogi). Wyczyszczona powierzchnia jest higienicznie czysta, choć w procesie czyszczenia nie stosuje się żadnych detergentów.  

Zawór bezpieczeństwa chroni przed przypadkowym otwarciem zbiornika gdy panuje w nim podciśnienie. Specjalna blokada nie pozwala na uruchomienie parownicy przez małe dzieci. Regulacja ilości pary na urządzeniu pozwala na dostosowanie jej ilości do bieżących potrzeb.

Na wyposażeniu standardowym  znajdują się: lejek do napełniania zbiornika, zestaw do czyszczenia podłóg,  ściągacz do okien, dysza ręczna, dysza do czyszczenia detali, turboszczotka parowa do usuwania szczególnie trudnych zabrudzeń oraz dysza do odświeżania tkanin.

 


 

K 5.55 Jubilee/ Plus T 400

Karcher K 5.55 Jubilee
Wysokociśnieniowe urządzenie czyszczące klasy komfort przeznaczone dla prywatnego użytkownika. Skutecznie usuwa trudne zabrudzenia z samochodów, motocykli, mebli i narzędzi ogrodowych, tarasów, balkonów i innych powierzchni odpornych na działanie wody i wysokiego ciśnienia. W wersji z urządzeniem T 400 wyjątkowo skutecznie czyści wszelkie płaskie powierzchnie bez rozpryskiwania wody.  

Myjka karcher K 5.55 Jubilee została wyposażone w aluminiową, odporną na korozję, mocną pompę. Posiada wbudowany zbiornik do podawania środka czyszczącego oraz wygodną siatkę na wyposażenie, uchwyt na lancę i hak na kabel zasilający. Urządzenie wytwarza ciśnienie do 130 bar. Maksymalny wydatek wody wynosi 440 l/h.  

Na wyposażeniu znajdują się: pistolet spryskujący, szybkozłącze (na pistolecie), wąż ciśnieniowy (9m), lanca Vario Power, dysza rotacyjna, 2 tabletki środka czyszczącego.

 Nowa linia odkurzaczy Kärcher WD z funkcją odsysania wody

Karcher WD 5.300 MKarcher - odkurzacz uniwersalny WD skutecznie pomoże w utrzymaniu porządku w domu oraz w jego najbliższym otoczeniu. Jedno urządzenie pozwala na zbieranie suchych i wilgotnych zanieczyszczeń oraz odsysanie wody. Doskonale sprawdza się w codziennym odkurzaniu, okazjonalnym sprzątaniu garażu, piwnicy czy przydomowego warsztatu, wiosennych porządkach w ogrodzie a także podczas remontu mieszkania oraz w sytuacjach awaryjnych: np. gdy z pralki wyleje się woda lub gdy deszcz zaleje piwnicę.

 

Jedną z zalet nowej linii WD jest nowy filtr typu cartridge z nano powłoką i system automatycznego oczyszczania filtra zastosowany w modelach klasy komfort i premium. Skutecznie zapobiega on spadkowi siły ssącej nawet podczas długotrwałych prac i gdy zasysane są duże ilości drobnego pyłu.

Ponadto odkurzacze posiadają możliwość pracy z elektronarzędziami, przydatną w ogrodzie funkcję wydmuchu, regulację mocy ssania, duże nierdzewne zbiorniki, wygodną pozycję parking oraz uchwyty na wyposażenie na obudowie.  

 


 

 WV 60 Plus

Karcher WV60 Plus

Karcher WV 60 Plus to urządzenie odsysające wilgoć przeznaczone do mycia szyb oraz innych płaskich wodoodpornych powierzchni, np. kafelków czy kabin prysznicowych. Window Vac jest łatwy i wygodny w obsłudze. Dzięki niemu mycie okien zajmuje znacznie mniej czasu, jest przyjemniejsze a osoba sprzątająca nie ma bezpośredniego kontaktu z brudem. Zaletą WV 60 Plus jest brak jakichkolwiek smug na wyczyszczonych powierzchniach oraz zacieków na oknach i plam na parapetach po ściekającej wodzie. Mycia nie utrudnia żaden kabel ponieważ WV 60 Plus zasilany jest bateryjnie.
Wygodna sakwa na pas ułatwia pracę umożliwiając przechowywanie WV 60 bądź spryskiwacz ze środkiem czyszczącym podczas gdy jedno z nich nie jest aktualnie używane.  

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Wystarczy spryskać środkiem czyszczącym powierzchnię i przetrzeć ją ściereczką z mikrofibry, a następnie odessać całą wilgoć wraz z rozpuszczonym brudem. Szybko, higienicznie i bez smug.

Na wyposażeniu znajdują się: ładowarka, bateria litowo-jonowa, spryskiwacz z padem z mikrofibry, sakwa na pas, koncentrat środka czyszczącego.


 

K 55 Pet Plus

Karcher K 55 Pet PLUSKarcher K 55 Pet Plus to akumulatorowa szczotka, która zbiera suche śmieci z różnego rodzaju podłóg twardych oraz dywanów. Jest wygodniejsza w zastosowaniu od odkurzacza a przy tym równie jak on skuteczna. Doskonale sprawdza się w każdym domu i mieszkaniu zwłaszcza, gdy nie możemy pozwolić sobie na długotrwałe gruntowne porządki. Jest polecana właścicielom zwierząt domowych gdyż z łatwością usuwa ich sierść. Konstrukcja szczotki umożliwia skuteczne zbieranie śmieci przy ścianach oraz w narożnikach. Urządzenie nie wmiata zanieczyszczeń pod meble Teleskopowy drążek pozwala na dopasowanie jego długości do wzrostu osoby obsługującej. Zakończony jest wygodnym uchwytem, który z łatwością można obsługiwać za pomocą jednej ręki. Niewielka wysokość głowicy (65 mm) sprawia, że K 55 Pet Plus z łatwością zamiata pod różnego rodzaju meblami nie klinując się.

Szczotka akumulatorowa pracuje bardzo cicho (56 dB) nie zakłócając spokoju domowników. Specjalny uchwyt pozwala na przechowywanie urządzenia na ścianie, dzięki czemu zajmuje ono minimalną ilość miejsca. Na wyposażeniu szczotki znajduje się ładowarka i akumulator.

 


 

 

 
cheap jordanscheap jordanscheap jordanssac longchamp pas cher